Warning

CyprusNet is not responsible or liable for any scams, frauds, misleading job offerings or false resume information within Cyprus Jobs free service. We strongly recommend that users never reveal private information such as credit cards, bank accounts, insurance numbers, passports, ID numbers or give away any money and so forth.

If you've been targeted by a job scam, report to: Cyprus Crime Combating Department

Position Details
Reference No.
102427
Title
SALES ASSISTANT
Category
Employment Type
Full Time
Available Positions
1
Location(s):
Limassol
Posted On:
12/08/2019
Contact Details
Company
HYPER LTD
Contact Person
GIORGOS KARYDAKIS
Address
137, MAKARIOS AVE.
Limassol
Phones
+35725738830
Job Description

Η εταιρεία Hyper LTD ζητεί την άμεση πρόσληψη Πωλητών/τριών για ενίσχυση των καταστημάτων στην Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Παροχή ποιοτικού επιπέδου εξυπηρέτησης στους πελάτες.
  • Καλή γνώση προιόντων, έλεγχος stock, αναπληρώσεις προιόντων.
  • Διατήρηση καλής εμφάνισης του καταστήματος και καθαριότητα.
  • Συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα.

Προσόντα:

  • Ευελιξία για εργασία σε ωράρια καταστημάτων.
  • Απαραίτητη η γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Ενδιαφέρον για τη μόδα.
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Εάν διαθέτετε τα πιο πάνω προσόντα και θέλετε να εργαστείτε σε ένα ευχάριστο περιβάλλον με προοπτικές ανέλιξης, παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας στο info@hypercy.com

Οι αιτητές/τριες που θα πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια θα κληθούν σε προσωπική συνέντευξη.