Reference No.
102844
Title
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
Location(s):
Limassol
Posted On:
28/08/2019
Company
S. Stylianou Medisupplies Ltd
Contact Person
ANNA STYLIANOU
Address
2, LOIZOU ASKANI, 3110 LIMASSOL
Limassol
Phones
+35725333530
HR@STYLIANOUMEDISUPPLIES.COM

H Εταιρεία S. STYLIANOU MEDISUPPLIES LTD, αντιπρόσωπος/εισαγωγέας Ιατρικού Εξοπλισμού και Αναλωσίμων με έδρα την Λεμεσό, ζητά να προσλάβει

ΙΑΤΡΙΚΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ για εξυπηρέτηση των επαρχιών Λεμεσού και Πάφου, με έδρα τη Λεμεσό.

Καθήκοντα:

·      Προώθηση ιατρικών προϊόντων (αναλωσίμων) μέσω επισκέψεων σε ιατρούς, κλινικές, ιατρικά κέντρα, κτλ.

·      Εξυπηρέτηση και διατήρηση υφιστάμενου πελατολογίου.

·      Ανεύρεση νέου πελατολογίου.

Required Qualifications

Απαιτούμενα Προσόντα:

   ·       Δίπλωμα Ιατρικού Επισκέπτη ή Νοσηλευτικής σχολής ή Τεχνικού ιατρικών οργάνων ή άλλου συναφή κλάδου.

   ·       Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση

   ·       Κάτοικοι Λεμεσού

   ·       Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

   ·       Δίπλωμα Οδήγησης

   ·       Ικανότητα επικοινωνίας, οργάνωσης και διαπραγμάτευσης

   ·       Εργατικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα

   ·       Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα διαχείρισης σχέσεων με πελάτες

   ·       Ωράριο Εργασίας: Δευτέρα-Παρασκευή  08:00-13:00 & 15:00-18:00 (χειμώνα) & 16:00-19:00 (καλοκαίρι).

Other Requirements

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

στο email hr@stylianoumedisupplies.com ή Φαξ:  25384540.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.