Reference No.
104560
Title
Sales Marketing officer
Location(s):
Limassol
Posted On:
24/10/2019
Company
PERGAMOS
Contact Person
Mαρια
28ης Οκτωβρίου 1 και γωνία Γρίβα Διγενή, Επιχειρησθακό κέντρο Ένγκωμης, Καταστήματα 1-3, 2414
Phones
+357-22552500
careers@pergamos.com.cy

Η εταιρεία Πέργαμος δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση της θέσης Sales Marketing για μόνιμη εργασία στo κατάστημα της Λεμεσού.

Καθήκοντα εργασίας

·         Ανάπτυξη πωλήσεων & marketing του καταστήματος Πέργαμος Λεμεσού.

·         Άμεση επικοινωνία και συνεργασία με το τμήμα μάρκετινγκ της εταιρείας στα κεντρικά γραφεία.

·         Μελέτη ρεπόρτ για την αναπλήρωση αποθεμάτων σύμφωνα με τις πωλήσεις και την εποχικότητα των προϊόντων.

·         Εκπαίδευση προσωπικού και αντιμετώπιση κι επίλυση των προβλημάτων που μπορεί να προκύψουν.

·         Επικοινωνία με μεγάλους πελάτες και τακτική επαφή ώστε γίνεται προώθηση νέων προϊόντων και να ενημερώνονται για τις τάσεις της μόδας, τις νέες παραλαβές που αναμένονται κ.α κι εξασφάλιση της καλής φήμης της εταιρείας. Αυτό θα εξασφαλίζεται με ραντεβού στο χώρο του καταστήματος ανά τρίμηνο.

·         Να επιβλέπει ότι τηρούνται και εφαρμόζονται οι διαδικασίες της εταιρείας.

Required Qualifications

Απαραίτητα προσόντα

·         Πτυχίο στους κλάδους Διοίκηση επιχειρήσεων ή Marketing  θεωρείται απαραίτητο προσόν.