ΤΑΧΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

Warning

CyprusNet is not responsible or liable for any scams, frauds, misleading job offerings or false resume information within Cyprus Jobs free service. We strongly recommend that users never reveal private information such as credit cards, bank accounts, insurance numbers, passports, ID numbers or give away any money and so forth.

If you've been targeted by a job scam, report to: Cyprus Crime Combating Department

Position Details
Reference No.
105019
Title
Category
Employment Type
Full Time
Available Positions
1
Location(s):
Limassol
Posted On:
12/11/2019
Contact Details
Company
MEDVIEW LTD
Contact Person
ANNA PETRAKI
Address
12, VICTOR HUGO
Limassol
Phones
70007220
annap@spidernet.com.cy
Job Description

Η Εταιρεία Medview Ltd. αντιπρόσωπος εισαγωγέας Ιατρικού Εξοπλισμού, με έδρα τη Λεμεσό,

ζητά να προσλάβει:

ΤΕΧΝΙΚΟ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

Καθήκοντα

Παροχή συντήρησης και επισκευής ιατρικού εξοπλισμού όπως ultrasounds, ECG, ακτινολογικά μηχανήματα κλπ.

Παγκύπρια κάλυψη καθηκόντων.

Required Qualifications

Απαιτούμενα Προσόντα

Πτυχίο Biomedical/Medical Engineering.

Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση.

Κάτοικοι Λεμεσού.

Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ.

Κάτοχος άδειας οδηγού.

Ικανότητα επικοινωνίας και διαχείρισης σχέσεων με πελάτες.

Ικανότητα αυτό-οργάνωσης και υπευθυνότητας.

Εργατικότητα, ακεραιότητα χαρακτήρα και λευκό ποινικό μητρώο.

Παρακαλώ να σταλούν βιογραφικά στο email: annap@spidernet.com.cy