Λειτουργός Πωλήσεων - Marketing

Reference No.
105455
Posted On:
26/11/2019
Company
PERGAMOS
Contact Person
MR
28ης Οκτωβρίου 1 & Γρίβα Διγενή γωνία, Επιχειρησιακό κέντρο Ένγκωμης, καταστήματα 1-3, 2414
Phones
+357-22552500
careers@pergamos.com.cy
Job Description

Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη των πωλήσεων
  • Άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Άμεση επαφή με πελάτες και ανάπτυξη διαπροσωπικών σχέσεων
  • Οργάνωση και συντονισμός ενεργειών marketing
  •  Άμεση επικοινωνία και συνεργασία με το τμήμα μάρκετινγκ της εταιρείας στα κεντρικά γραφεία
  • Ετοιμασία οικονομικών προσφορών
  • Ετοιμασία παραγγελιών
Required Qualifications

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτη/ος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική
  • Ικανότητες αποτελεσματικής διαπροσωπικής επικοινωνίας
  • Οργανωτικές ικανότητες με ευχάριστη προσωπικότητα και δημιουργικότητα
  • Δεξιοτεχνία στη διακόσμηση
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στην λεπτομέρεια, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών και εργατικότητα.
  • Κάτοχος Πτυχίου Marketing και προϋπηρεσία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
Other Requirements

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας στο Email : careers@pergamos.com.cy ή στο FAX: 22350757.

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτηση σας, “Λειτουργός Πωλήσεων – Marketing Μακεδονίτισσα - Cosmopolitan Living ”.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.