Reference No.
108146
Title
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Posted On:
25/02/2020
Company
ANAXAGORAS PNEUMATICS LTD
Contact Person
Anaxagoras Pneumatics Ltd
Address
122 Lemesou Avenue, 2015 Nicosia
Phones
22442200
info@anaxagoras.eu

Η εταιρεία ANAXAGORAS PNEUMATICS LTD στη Λευκωσία ζητά να προσλάβει Ηλεκτρολόγο/Ηλεκτρονικό Μηχανικό.

Καθήκοντα

·      Μελέτη, εγκατάσταση, συντήρηση και επισκευή συστημάτων βιομηχανικού εξοπλισμού

·      Προγραμματισμός PLC

·      Εφαρμογές βιομηχανικού αυτοματισμού

·      Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας και τεχνική υποστήριξη των πελατών

Required Qualifications

Απαραίτητα Προσόντα

·      Πτυχίο Ηλεκτρολόγου/Ηλεκτρονικού Μηχανικού

·      Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

·      Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή

·      Γνώση και προγραμματισμός PLC θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

·      Προηγούμενη πείρα σε συστήματα αυτομάτου ελέγχου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

·      Ακεραιότητα χαρακτήρα, ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, υπευθυνότητα και ομαδικότητα

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail: info@anaxagoras.eu