Γραμματέας Ιατρείου

Reference No.
108351
Category
Posted On:
03/03/2020
Company
DR. ANDREAS VOUNOS
Contact Person
Andreas Vounos
Address
YPOSTRATIGOU MARKOY 10A
Phones
99077060
info.vounou@cytanet.com.cy
Job Description

Ζητείται γραμματέας για ιατρείο

Προσόντα

• Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώσή της αγγλικής γλώσσας

• Ικανότητες οργάνωσης και επικοινωνίας

• Ευχάριστη προσωπικότητα, ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας, εχεμύθεια, διακριτηκότητα και ευγένεια

• Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή και Microsoft Office (Word)

• Πείρα σε παρόμοια θέση θεωρείται επιπρόσθετο προσόν αλλά όχι αναγκαίο

Καθήκοντα

• Γενικά γραμματειακά καθήκοντα

• Προετοιμασία επιστολών

Διαχείρηση ηλεκτρονικών μηνυμάτων (Email) και ταχυδρομείου

• Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων

• Διαχείρηση ραντεβού

• Διαχείρηση ηλεκτρονικού και μη αρχείου ασθενών (ΓΕΣΥ και προγράμματος Ιατρείου)

• Filing εξετάσεων ασθενών

• Διαχείριση και είσπραξη από ασθενείς

• Επιμέλεια Ιατρείου/Γραφείου

Ωράριο:

Πλήρης ή Μερική Απσχόληση