Reference No.
108698
Title
ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ
Employment Type
Part Time
Posted On:
12/03/2020
Company
DPC RESTAURANTS LTD
Contact Person
DPC RESTAURANTS LTD ( Domino's Pizza Cyprus)
Address
Alexandrou Papagou 37
Paphos

Paphos
Phones
26600427
Fax
26600428
ADMIN@DOMINOS.COM.CY

Η Domino's Pizza Κύπρου είναι μέλος της παγκόσμιας δυναμικής

αλυσίδας της Domino's. Ζητούνται εκπρόσωποι τηλεφωνικής εξυπηρέτησης για το νεοσύστατο τηλεφωνικό μας κέντρο στην Λευκωσία.

Βασικά καθήκοντα και ευθύνες:

• Ο πρωταρχικός ρόλος του λειτουργού είναι να παρέχει άριστη επαγγελματική υποστήριξη πελατών μέσω τηλεφώνου ή άλλης ηλεκτρονικής μορφής.

• Να απαντά επαγγελματικά στις ερωτήσεις του πελάτη εκπρωσοπεύοντας

την εταιρία Domino's.

• Σωστή καταχώρηση στοιχείων του πελάτη.

•Ευχέρεια λόγου, να μπορεί να απαντήσει και να επιλύσει τις οποιεσδήποτε απορίες του πελάτη ακολουθώντας τις σωστές διαδικασίες της εταιρίας.

• Οι λειτουργοί θα πραγματοποιούν τηλέφωνα προς τους πελάτες όπου θα συλλέγουν πληροφορίες για την εμπειρία που είχε ο πελάτης μαζί μας.

Απαραίτητα προσόντα:

•Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και  Αγγλικής γλώσσας.

•Εμπειρία στην Εξυπηρέτηση Πελατών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

•Να μπορεί να εργάζεται υπό πίεση.

•Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες.

•Πολύ καλή χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή.

•Ομαδικό πνεύμα.

•Ικανότητα να ακούει και να επιλύει σωστά τις οποιεσδήποτε απορίες που μπορεί να έχει ο πελάτης.

•Αξιόπιστο, εχέμυθο και εργατικό άτομο.

•Να είναι αποτελεσματικός και να μπορεί να παίρνει πρωτοβουλίες.

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο admin@dominos.com.cy ή να καλέσουν  στο 26600427 αναφέροντας "Εκπρόσωποι Εξυπηρέτησης Πελατών"

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.