Φαρμακοποιός

Reference No.
111066
Posted On:
05/08/2020
Company
STA LTD
Contact Person
Sotos Theodorou
Address
14 Souliou str
Phones
22876570
sta@sta.com.cy

Ζητείται εκ μέρους πελάτη μας Φαρμακοποιός για πλήρη εργασία,

Κύρια Καθήκοντα

• Η ομαλή λειτουργία του φαρμακείου

• Εκτέλεση συνταγών ΓΕΣΥ και όλλων

• Εξυπηρέτηση πελατών και εισήγηση προϊόντων

• Εκτέλεση καθηκόντων που σχετίζονται με τη λειτουργία του φαρμακείου

Required Qualifications

Απαραίτητα προσόντα

• Πτυχίο Φαρμακοποιού

• Άδεια ασκήσεως του επαγγέλματος στην Κύπρο

• Άριστη γνώση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας

• Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

• Άριστες Ι κανότητες επικοινωνίας

• Σοβαρότητα και αξιοπιστία στην εκτέλεση καθηκόντων

Other Requirements

Προσφέρετε ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους στο email sta@sta.com.cy