Reference No.
115583
Title
Μηχανολόγο Μηχανικό
Salary
1200 - € 1600
Posted On:
12/05/2021
Company
Envirosafe Technologies LTD
Contact Person
Ν/Α
Address
Βιομηχανική Ιδαλίου
Phones
70002373
Fax
22387009
info@envirosafe.com.cy

Η εταιρεία Envirosafe Technologies LTD, με έδρα την βιομηχανική Ιδαλίου ζητά να προσλάβει Μηχανολόγο Μηχανικό, για την ενίσχυση του τεχνικού τμήματος της εταιρείας. Η εταιρεία, παρέχει υπηρεσίες εγκατάστασης, συντήρησης συστημάτων νερού, καθώς και καθαρισμού & απολύμανσης δεξαμενών νερού σε Παγκύπρια βάση.

Καθήκοντα

Σχεδιασμός και εκτέλεση πλάνου των καθημερινών εργασιών.

Ιεράρχηση, προγραμματισμός και υλοποίηση του ημερήσιου προγράμματος

Συντονισμός και εκτέλεση των διαδικασιών, σε συνεργασία με το τεχνικό τμήμα, λαμβάνοντας υπόψιν τις απαιτήσεις των πελατών και τα πρότυπα ποιότητας της εταιρείας.

Επίλυση προβλημάτων και εκτέλεση πολλαπλών εργασιών παράλληλα.

Έλεγχος τεχνικού τμήματος και εφαρμογή των απαιτούμενων διαδικασιών ποιότητας της εταιρείας.

Εξυπηρέτηση πελατών

Παροχή τεχνικών συμβουλών σε πελάτες και επίλυση τεχνικών θεμάτων.

Προσφέρονται

• Πλάνο εκπαίδευσης στην Κύπρο και στο εξωτερικό.

Προοπτικές ανάπτυξης και εξέλιξης

Μηνιαίος μικτός μισθός €1200-€1600 αναλόγως προσόντων και πείρας Εταιρικό αυτοκίνητο για τις ώρες εργασίας Κινητό τηλέφωνο.

13ος μισθός Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email: info@envirosafe.com.cy

Required Qualifications

Απαιτούμενα Προσόντα

Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού

Απαιτείται προηγούμενη εργασιακή πείρα σε συντήρηση μηχανολογικών εγκαταστάσεων (π.χ. συστήματα νερού χρήσης, ψύξης, θέρμανσης κ.ά.).

Απαραίτητη γνώση Η/Υ (Microsoft office skills κ.ά.)

Μέλος ETEK

Άριστη γνώση αγγλικής/ελληνικής γλώσσας

Πολύ καλές οργανωτικές και αναλυτικές ικανότητες

Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα

Ικανότητα ευελιξίας και αποδοτικότητας υπό πίεση

Εξαιρετικές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές ικανότητες με σκοπό την αποτελεσματική εξυπηρέτηση πελατών.

Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων και όγκου εργασιών.

Η γνώση AutoCAD 2D/3D και Revit, θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Άδεια οδηγού