Reference No.
115802
Title
ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
Location(s):
Larnaca
Posted On:
23/05/2021
Company
ÖKOHAUS GER
Contact Person
ELIAS LOUKA
Address
ELPIDOS 6 , MENEOU
Larnaca
Phones
70002797
info@okohausger.com

Η ÖKOHAUS GER- Κατασκευές Προκατασκευασμένων Ενεργειακών Οικολογικών Κατοικιών, στα πλαίσια της συνεχούς επέκτασης των δραστηριοτήτων της, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα αρχιτέκτονα για πλήρη ή μερική απασχόληση.

Καθήκοντα / Αρμοδιότητες:

•        Εξαιρετική γνώση σε σχεδίαση λεπτομερειών και κατασκευαστικών σχεδίων.

•        Ετοιμασία φωτορεαλιστικών εικόνων και βίντεο

•        Τήρηση απλών καθημερινών θεμάτων και εργασιών γραφείου

•        Τοποθεσία εργασίας: Λάρνακα, Κύπρος (πλησίον αεροδρομίου)

Απολαβές :

•        Μισθός αναλόγως προσόντων

•        Πενθήμερη εργασία/ 8ωρο

•        Ωράριο: 9:00 – 13:00
               13:00 – 14:00 (διάλειμμα)
               14:00 – 18:00

•        Πληρωμένη ετήσια άδεια 22 ημερών.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλ. Διεύθυνση: okohaus@cytanet.com.cy
Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής αξιολόγησης και μεταχείρισης.
Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 00357-7000 2797 από Κύπρο και στο 00357 2442 5527 από το εξωτερικό ή στο κινητό 00357-99722797 .

Required Qualifications

Απαραίτητα προσόντα:

•        Πανεπιστημιακό πτυχίο στην Αρχιτεκτονική

•        Σχεδιαστικά Προγράμματα στα οποία απαιτείται Πολύ καλή γνώση :

o   REVIT & Enscape (for 3D Rendering)

o   AutoCAD (2D)

o   Photoshop

•        Γνώση  SKETSUP, Rhino3D,  3Ds Max, Lumion, Illustrator,  ή άλλων προγραμμάτων θα  θεωρηθεί ώς επιπλέον προσόν.

•        Γνώση και άριστος χειρισμός MS office

•        Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας και γραφής (κατά προτίμηση κάτοχος διπλώματος ή πτυχίου)

•        Δημιουργικότητα, συνέπεια και ενδιαφέρον στην εργασία, πνεύμα ομαδικότητας και εργατικότητα.

•        Ευχάριστος χαρακτήρας

•        Δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικής συνεργασίας.

•        Διάθεση για εγασία και εκμάθηση

•        Άδεια αδήγησης για αυτοκινήτο και μικρού κυβισμού μοτοσυκλέτας (μηχανάκι)

•        Φύλο: ΑΡΡΕΝ (κατά προτίμηση)