ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ

Warning

CyprusNet is not responsible or liable for any scams, frauds, misleading job offerings or false resume information within Cyprus Jobs free service. We strongly recommend that users never reveal private information such as credit cards, bank accounts, insurance numbers, passports, ID numbers or give away any money and so forth.

If you've been targeted by a job scam, report to: Cyprus Crime Combating Department

Position Details
Reference No.
116120
Title
Employment Type
Full Time
Available Positions
1
Location(s):
Paphos
Posted On:
04/06/2021
Contact Details
Company
SAE POWER ENTERPRISES LTD
Contact Person
26812016
Address
Tremithousa
Paphos
Phones
99532947
info@saepowerenterprises.com
Job Description

Ζητούμε ηλεκτρολόγο μηχανικό για να ενταχθεί στο δυναμικό της εταιρείας μας.

Τα καθήκοντα που θα πρέπει να εκτελεί είναι:

·        Κοστολόγια και Προσφορές Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων

·        Σχεδιασμός Σχεδίων σε AUTOCAD

Απαιτούμενα Προσόντα:

·        Κάτοχος Πανεπιστημιακού Διπλώματος στον κλάδο Ηλεκτρολογικής Μηχανικής

·        Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας

·        Υπεύθυνο Άτομο

·        Πείρα δεν είναι απαραίτητη

·        Εγγεγραμμένο μέλος στο Μητρώο Μελών Ε.Τ.Ε.Κ στο κλάδο της Ηλεκτρολογικής Μηχανικής και κάτοχος ετήσιας άδειας άσκησης επαγγέλματος στο πιο πάνω κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Παρακαλώ οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email: info@saepowerenterprises.com.