Reference No.
116326
Title
Part-Time Πωλητής - Λεμεσός - Ref#1446
Category
Employment Type
Part Time
Location(s):
Limassol
Posted On:
16/07/2021
Company
GRS Global Recruitment Solutions
Contact Person
Annita Paliou
Address
101
Limassol
Phones
25342720
annitap@grsrecruitment.com

Εκ μέρους του πελάτη μας, μιας από τις μεγαλύτερη αλυσίδες πολυκαταστημάτων τεχνολογίας, η GRS ψάχνει να προσλάβει Part Time Πωλητές  με εμπειρία στις πωλήσεις για να ενταχθούν στην ομάδα τους στη Λεμεσό.  Εάν έχετε οποιαδήποτε πείρα στις πωλήσεις και πιστεύετε ότι έχετε τις απαραίτητες δεξιότητες και εμπειρία, τότε ανυπομονούμε να λάβουμε το βιογραφικό σας.

Καθήκοντα

  • Τακτοποίηση, προετοιμασία και καθαριότητα χώρου πώλησης
  • Επικοινωνία και συνεργασία με τα υπόλοιπα εμπορικά και back office τμήματα του καταστήματος
  • Εξυπηρέτηση πελατών - Παρουσίαση και περιγραφή προϊόντων και υπηρεσιών
  • Πωλήσεις προϊόντων και υπηρεσιών βάσει στόχων τμήματος/καταστήματος
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών για θέματα κρατήσεων, παραγγελιών, αποστολών
  • Παρακολούθηση εξελίξεων για νέα προϊόντα και υπηρεσίες
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού
  • Περίπου 100 ώρες εργασίας το μήνα

Προσόντα και Δεξιότητες

  • Επιθυμητές σπουδές πέραν του Λυκείου