ΠΩΛΗΤΗΣ ΚΑΒΑΣ, ΤΑΜΙΑΣ, ΠΩΛΗΤΗΣ ΜΙΝΙ ΜΑΡΚΕΤ

Reference No.
117278
Category
Available Positions
4
Location(s):
Paphos
Posted On:
28/07/2021
Company
ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΣΙΑΚΚΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΥΙΟΙ ΛΤΔ
Contact Person
ΑΝΔΡΕΑΣ
Address
ΑΓΑΠΗΝΩΡΟΣ 13
Paphos
Phones
26600997
Job Description

Βασικές αρμοδιότητες:

Ο/Η υποψήφιος/α θα ασχοληθεί με τις πωλήσεις, την ανατροφοδότηση των ραφιών, την εξυπηρέτηση πελατών και την καθαριότητα στο τμήμα.

Προσόντα:

·        Προηγουμένη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

·        Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

·        Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

·        Άτομο με δεξιότητες στην επικοινωνία

·        Δυνατότητα μεταφοράς βαριών αντικειμένων

·        Άτομο γρήγορο με διάθεση να μάθει και να εξελιχθεί

·        Συνεργασία και ομαδικό πνεύμα

Τι προσφέρουμε:

·        Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών αναλόγως ικανοτήτων και εμπειρίας.

·        Μόνιμη απασχόληση.

·        Προοπτική ανέλιξης με συνεχή εκπαίδευση.

·        Ειδικές εκπτώσεις.

·        Φιλικό, ομαδικό, οικογενειακό περιβάλλον.

·        Ετήσιο φιλοδώρημα με βάση την Απόδοση

·        Ασφαλιστική κάλυψη σε περίπτωση ατυχημάτων