Mάγειρες `Γ

Reference No.
117349
Title
Mάγειρες `Γ
Location(s):
Famagusta
Posted On:
29/07/2021
Company
Louis Hotels Plc Co Ltd
Contact Person
Marilena A. Orphanou
Address
Hilton Nicosia, 1 Achaion street, 2413 Engomi
Phones
+35722588219
personnel.department@louishotels.com
Job Description

ΚΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

H εταιρεία Louis Hotels, μία από τις μεγαλύτερες αλυσίδες ξενοδοχειακών μονάδων σε Ελλάδα και Κύπρο, ζητάει να προσλάβει άτομα για ξενοδοχειακές μονάδες της στον Πρωταρά, στην πιο κάτω θέση:

 Μάγειρας `Γ

Κύρια καθήκοντα / ευθύνες:

·         Προετοιμασία και παραγωγή κρύων και ζεστών εδεσμάτων στα πρότυπα της μονάδας και σύμφωνα με τις οδηγίες του Chef.
·         Εφαρμογή των διαδικασιών και οδηγιών εργασίας του συστήματος HACCP.
·         Διατήρηση ψηλών επιπέδων προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης.

Required Qualifications

Aπαιτούμενα Προσόντα:

  • Δίπλωμα ή Τίτλος σπουδών στον τομέα της Μαγειρικής.
  • Προϋπηρεσία σε θέση που αφορά την εστίαση και συγκεκριμένα ξενοδοχειακή μονάδα, θα θεωρηθεί ως πρόσθετο προσόν.
  • Γνώση Διεθνής Κουζίνας.
  • Γνώση του συστήματος HACCP.
  • Υψηλό αίσθημα συνεργασίας και ομαδικότητας.
  • Μεθοδικότητα και οργάνωση.
  • Πάθος για το φαγητό και την εξυπηρέτηση πελατών.
  • Ετοιμότητα για άμεση έναρξη εργασίας.
Other Requirements

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με τον τίτλο της επιθυμητής θέσης, όχι αργότερα από τις 18 Αυγούστου 2021 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: personnel.department@louishotels.com

*** Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν αυστηρής εχεμύθειας***