Warning

CyprusNet is not responsible or liable for any scams, frauds, misleading job offerings or false resume information within Cyprus Jobs free service. We strongly recommend that users never reveal private information such as credit cards, bank accounts, insurance numbers, passports, ID numbers or give away any money and so forth.

If you've been targeted by a job scam, report to: Cyprus Crime Combating Department

Position Details
Reference No.
47402
Title
Εξωτερικός Πωλητής / Πωλήτρια
Salary
750 - € 750
Employment Type
Full Time
Available Positions
10
Location(s):
Nicosia, Limassol, Larnaca, Paphos, Famagusta
Posted On:
05/12/2017
Contact Details
Company
E.F.J.T Marketing Solutions
Contact Person
Έλενα Στεφάνου
Address
Leoforos Archiepiskopou Makariou iii 129 Aradippou Office 202 2nd floor Office 202 Larnaca 7102
Larnaca
Phones
95 114245
info@4you.com.cy
Job Description

Η εταιρεία E.F.J.T MARKETING SOLUTIONS  ζητά να προσλάβει άμεσα δυναμικά και δραστήρια ατομα για πλήρη απασχόληση σε όλες τις πόλεις.

Βασικά καθήκοντα:

  • Εύρεση νέου πελατολογίου
  • Οργάνωση δρομολογίων
  • Ανάπτυξη πωλήσεων
  • Παρακολούθηση και επίσκεψη πελατών
Required Qualifications

Προσόντα:

  • Απολυτήριο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση
  • Άδεια οδηγού
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων
Other Requirements

Απολαβές:

  • Βασικός μισθός   €750
  • Προμήθεια
  • Προοπτική Ανέλιξης
  • Τηλέφωνο και τάπλετ