Leader Λευκωσία

Reference No.
81561
Available Positions
5
Posted On:
26/02/2018
Contact Person
Maria Michael
Address
Εγκωμη
Phones
22003494
info.marketingexpertdep@gmail.com

Η εταιρεία μας  , είναι μία ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία που δραστηριοποιείται με μεγάλη επιτυχία στον χώρο του Marketing, των πωλήσεων και της εξυπηρέτησης πελατών, με έδρα της την Λευκωσία επιθυμεί α ενισχύσει άμεσα το Δυναμικό του τμήματος Marketing για την θέση του  Leader Trainee.

Απαραίτητα Προσόντα:

Η θέση είναι ιδανική για εσάς εάν έχετε άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες, έχτε όρεξη για μάθηση και έχετε την δυνατότητα να εργάζεστε με ανθρώπους σε διάφορες θέσεις, επίσης απαραίτητο για κάθε υποψήφιο είναι η φιλοδοξία για εξέλιξη και  ηγετικές ικανότητες.

Προαιρετικά Προσόντα:

Δίπλωμα ή Πτυχίο στο Μarketing

Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης σε συναφή κλάδο

Εμπειρία σε ανάλογη θέση

Αρμοδιότητες για την συγκεκριμένη θέση:

Οι κάτοχοι των θέσεων θα είναι υπεύθυνοι για την αποτελεσματική υλοποίηση των προωθητικών ενεργειών της εταιρείας την παρακολούθηση του ανταγωνισμού και την δημιουργία αναφορών.

Παροχές θέσης:

Προσφέρουμε ανταγωνιστικές αμοιβές και επιβράβευση επίτευξης στόχων αλλά και συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη, ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον, προοπτική καριέρας, μάνατζμεντ αλλά και δοκιμασμένη φιλοσοφία στον τομέα του μάρκετινγκ που θα εξασφαλίζει την εδραίωση μας στην αγορά.

Εμείς σαν ομάδα εστιάζουμε στα προσόντα  του χαρακτήρα κάποιου υποψηφίου , οι γνώσεις που θα πρέπει να  έχει ο υποψήφιος θα μεταφερθούν από εμάς σε αυτόν στην πλήρες εκπαίδευση και κατάρτιση που παρέχει η συγκεκριμένη θέση

Εάν είστε έτοιμη για αυτή την πρόκληση, δίνοντας προτεραιότητάς στους πελάτες μας αυτή είναι η ευκαιρία σας, στείλτε μας το βιογραφικό σας στο info.marketingexpertdep@gmail.com  με κωδικό θέσης Tr.L 2