Ανθρώπινο δυναμικό για Εξυπηρέτηση  Πελατών

Warning

CyprusNet is not responsible or liable for any scams, frauds, misleading job offerings or false resume information within Cyprus Jobs free service. We strongly recommend that users never reveal private information such as credit cards, bank accounts, insurance numbers, passports, ID numbers or give away any money and so forth.

If you've been targeted by a job scam, report to: Cyprus Crime Combating Department

Position Details
Reference No.
81936
Title
Employment Type
Full Time
Available Positions
5
Location(s):
Nicosia
Posted On:
08/03/2018
Contact Details
Company
Contact Person
Mayra
Address
Αλκαίου 5 Εγκωμη
Nicosia
Phones
22003494
Job Description

Η Εταιρία: Στα πλαίσια της αυξανόμενης ζήτησης, ζητά  Ανθρώπινο δυναμικό για Εξυπηρέτηση  Πελατών στην Λευκωσία.

Εκπαίδευση: Τα έμπειρα διευθυντικά στελέχη της Εταιρίας,  αναλαμβάνουν να εκπαιδεύσουν τους νέους Υπεύθυνους Εξυπηρέτησης Πελατών, και να τους παρέχουν τις απαραίτητες γνώσεις , marketing και δημοσίων σχέσεων, για να ανταπεξέρχονται με επιτυχία στο έργο τους.

Η Εταιρία προσφέρει υψηλές αμοιβές και Bonus από τις πωλήσεις.

Καθήκοντα: Η Διαχείριση του πελατολογίου της Εταιρίας από τους εκπαιδευμένους Υπεύθυνους Εξυπηρέτησης Πελατών, περιλαμβάνει

Διαχείριση χαρτοφυλακίου πελατών
Οργάνωση επαφών
Ανάπτυξη πελατολογίου και διαχείριση υφιστάμενου
Δημιουργία αναφορών

Απαραίτητα προσόντα:

Άριστη γνώση και χρήση της ελληνικής γλώσσας (ομιλία & γραφή) - Η καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
Προϋπηρεσία σε τμήμα εξυπηρέτησης πελατών.
Πολύ καλά οργανωτικά προσόντα.
Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα διατήρησης ψυχραιμίας σε κάθε περίπτωση.
Ικανότητα εργασίας με ατομική πρωτοβουλία για την εκπλήρωση στόχων με συγκεκριμένες προθεσμίες.
Ομαδικό πνεύμα

Δυνατότητα καριέρας: Η Εταιρία δίνει δυνατότητα καριέρας στο management, λόγω της συνεχούς ανάπτυξης νέων γραφείων και διευθύνσεων πωλήσεων.

Παροχές:

Υψηλές αμοιβές και bonus επί των πωλήσεων
Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον
Δυνατότητα καριέρας
Εκπαίδευση και δίπλωμα 3 parts
Επιπλέον παροχές με την επίτευξη στόχων

Οι ενδιαφερόμενοι/ες  που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο infohrcustomerss@gmail.com Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.