Εκπαιδευτικό σύμβουλο/ Εκπαιδευτή πωλήσεων

Reference No.
81972
Posted On:
09/03/2018
Phones
22003494
Job Description

  Περιγραφή

Η Εταιρεία μας  αναζητάΕκπαιδευτικό σύμβουλο/ Εκπαιδευτή πωλήσεων  για τη στελέχωση του τμήματος Marketing και Πωλήσεων στα κεντρικά γραφεία της στην Λευκωσία.

Βασικές αρμοδιότητες

  • Προώθηση των προϊόντων
  • Συμμετοχή στα events της εταιρείας
  • Παρουσιάσεις εκπαιδευτικού υλικού.
  • Ανάπτυξη πελατολογίου
  • Έρευνα αγοράς
  • Δημιουργία αναφορών

Προσόντα

  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και υψηλή διαπραγματευτική ικανότητα.
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας με τα άλλα στελέχη της ομάδας.
  • Ικανότητα παρουσιάσεων σε κοινό.
  • Δυνατότητα Διοίκησης μιας ομάδας
  • Λήψη πρωτοβουλιών
  • Λήψη αποφάσεων
  • Δυνατότητα ταξιδιών.

Η Εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών (+ bonus βάσει στόχων).
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση στον τομέα της
  • Bonus επί των πωλήσεων

Οι ενδιαφερόμενοι/ες  που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο trainercoachsales@gmail.com Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.