Θέσεις Εργασίας – Οδηγός Διανομής Ροφημάτων - Delivery Driver - Λευκωσία Τα Costa Coffee, έχοντας

Reference No.
84152
Available Positions
6
Location(s):
Nicosia, Limassol, Larnaca, Paphos, Famagusta
Posted On:
11/05/2018
Company
SYMEONIDES COFFEE CYPRUS LTD
Contact Person
HR DEPARMENT
Address
YIANNOU KRANIDIOTI 168, 2235 LATSIA
Limassol
Phones
22740659
Fax
22480680
hr@costacoffee.com.cy

Τα Costa Coffee, έχοντας μια πετυχημένη πορεία για 13 ολόκληρα χρόνια στην Κύπρο, και με 23 καταστήματα σε Παγκύπρια βάση, επιθυμούν να εντάξουν νέα μέλη στην δυναμική τους ομάδα. Ως αντάλλαγμα προσφέρουμε επαγγελματική εκπαίδευση υψηλής ποιότητας, εξαιρετικές συνθήκες εργασίας, ωφελήματα και πολλές ευκαιρίες ανέλιξης σε μια από τις πιο επιτυχημένες εταιρείες στην Κύπρο.

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία ροφημάτων
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώση Eλληνικής και Aγγλικής γλώσσας

Πιο συγκεκριμένα προσφέρουμε τα ακόλουθα:

  • Πενθήμερη εργασία
  • Από τα καλύτερα ωρομίσθια στην αγορά
  • 23 μέρες ετήσια άδεια
  • Φιλοδώρημα Χριστουγέννων (13ος μισθός)
  • Ανταγωνιστικό σύστημα κινήτρων (Βonus Scheme)
  • Αποζημίωση για αναρρωτική άδεια (άδεια ασθενείας)
  • Δωρεάν ροφήματα στην βάρδια
  • 50% έκπτωση στα προϊόντα Costa Coffee (συμπεριλαμβανομένου των τροφίμων)
  • 15% έκπτωση στα υπόλοιπα καταστήματα του ομίλου εταιρειών Symeonides - Marks & Spencer (Λεμεσός, Λάρνακα, Πάφος και Παραλίμνι) και στα καταστήματα Mothercare (σε όλες τις πόλεις)
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Ευκαιρίες ανέλιξης και πετυχημένης πορείας μέσα στην εταιρεία

Εάν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος της παγκοσμίου φήμης αλυσίδας Costa Coffee και να ξεκινήσεις μια πετυχημένη καριέρα στην βιομηχανία του καφέ, τότε μπορείς να μας στείλεις το βιογραφικό σου στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@costacoffee.com.cy ή στο φαξ 22480680 ή να επικοινωνήσεις στο τηλέφωνο 22740659.