Reference No.
84153
Title
Βοηθός Διευθυντή/ντριας Καταστήματος
Location(s):
Limassol, Paphos
Posted On:
11/05/2018
Company
SYMEONIDES FASHION HOUSE LTD
Contact Person
HR DEPARTMENT
Address
YIANNOU KRANIDIOTI 168, 2235 LATSIA
Phones
22740659
Fax
22480680
hr@symeonides.eu
Job Description

Βοηθός Διευθυντή/ντριας Καταστήματος – Λεμεσός, Πάφος

Εάν οραματίζεσαι μία επιτυχημένη καριέρα σε έναν από τους μεγαλύτερους και πιο επιτυχημένους οργανισμούς στον κόσμο, η εταιρεία Fashion House Ltd – Marks & Spencer, προσφέρει μια μοναδική ευκαιρία σε άτομα που επιθυμούν να εξελιχθούν στον χώρο διοίκησης του λιανικού εμπορίου, και ζητά να προσλάβει Βοηθό Διευθυντή/ντριας Καταστήματος για το κατάστημα της στην Λεμεσό και το κατάστημα της στην Πάφο.

Αρμοδιότητες

  • Ευθύνη για την επίτευξη των εμπορικών στόχων του καταστήματος
  • Σωστή διαχείρηση της διαθεσιμότητας των εμπορευμάτων και της διαμόρφωσης τους, διασφαλίζοντας την ορθή παρουσίαση τους στο κατάστημα, βάσει των προδιαγραφών και των κατευθυντήριων γραμμών της εταιρείας
  • Ευθύνη για την αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών και χειρισμό παραπόνων
  • Επίβλεψη-εποπτεία του καταστήματος & έλεγχος τήρησης προδιαγραφών ποιότητας της εταιρείας σε συνεργασία με τον Υπεύθυνο Καταστήματος
  • Διαχείριση του προσωπικού του καταστήματος (επιλογή, αξιολόγηση & εκπαίδευση)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Οικονομικών ή άλλο συναφή κλάδο
  • Τουλάχιστον 3 - 4 χρόνια σχετικής εμπειρίας
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Πελατοκεντρική αντίληψη και έμφαση στην ποιότητα
  • Ισχυρές διαπροσωπικές δεξιότητες και ικανότητες πωλήσεων
  • Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ος μισθός
  • 14ος μισθός
  • Ανταγωνιστικό σύστημα κινήτρων (Βonus Scheme)
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης

  Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@symeonides.eu ή στο φαξ 22480680 ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 22740639.

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680