Reference No.
89709
Επόπτες/επόπτριες για τις Υπηρεσίες Καθαρισμού της εταιρείας
Location(s):
Famagusta
Posted On:
12/09/2018
Company
SKYPRIME MANAGEMENT LTD
Contact Person
ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ
Address
NISSI AVENUYE 58, VENETIAN COURT
BLOCK B

Famagusta
Phones
23722022
careers@skyprimerentals.com

Η εταιρεία Skyprime Management στην Αγία Νάπα ζητά να προσλάβει επόπτες/επόπτριες για τις Υπηρεσίες Καθαρισμού της εταιρείας.

Καθήκοντα:

Ø  Προγραμματισμός προσωπικού

Ø  Διαχείριση και εποπτεία προσωπικού

Ø  Διασφάλιση ποιότητας υπηρεσιών και άριστης εξυπηρέτησης πελατών

Απαραίτητα προσόντα:

Ø  Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας ή Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης

Ø  Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες

Ø  Απαραίτητη γνώση Η/Υ

Ø  Λευκό ποινικό μητρώο.

Ø  Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

Ø  Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Ø  Κάτοχος Άδειας Οδήγησης

Ωράριο και Απολαβές:

Ø  Εργασία πλήρους απασχόλησης ( 8 εργάσιμες ώρες ημερησίως)

Ø  Εξαήμερη εργασία (Δευτέρα – Κυριακή, 07:30-15:30)

Ø  Υπηρεσιακό τηλέφωνο

Ø  Υψηλό πακέτο απολαβών και πολύ καλές συνθήκες εργασίες.

Οι ενδιαφερόμενες μπορούν να στείλουν τα βιογραφικά τους πιο κάτω:

Ηλ. Διεύθυνση: careers@skyprimerentals.com

Φαξ: +357 23 722 092

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ όπως επικοινωνήσετε στο +357 23 722 022.