Reference No.
98794
Title
COFFEE CAMPUS TRAINER, Λευκωσία
Posted On:
31/05/2019
Company
Coffee Island Κύπρου
Contact Person
MARIA NICOLAOU
Address
254 STOVOLOS AVE. P.C.2048
Phones
22333744
info@coffeeisland.com

Η εταιρεία μας Coffee Island Κύπρου (www.coffeeisland.com.cy), leader στον χώρο του καφέ, με ένα δίκτυο πέραν των 45 συνεργατών σε όλη την Κύπρο, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα των trainer της. Αναζητούμε ανθρώπους που έχουν το ίδιο πάθος και αγάπη για την τεχνογνωσία του καφέ και μπορούν να μεταλαμπαδεύσουν την κουλτούρα, τη γνώση αλλά και την εξειδίκευση μας μέσα από πρωτοπόρες μορφές εκπαίδευσης.

Required Qualifications

Προσόντα:

• Πτυχίο ανώτατης εκπαίδευσης

• Τουλάχιστον 1 χρόνο εργασιακή εμπειρία σε εταιρικό περιβάλλον ή στην εκπαίδευση

• Πολύ καλή γνώση αγγλικών

• Πολύ καλή γνώση Η/Υ

• Επιθυμητή πιστοποιημένη γνώση στους τομείς του καφέ

• Συνέπεια και επαγγελματική συμπεριφορά

• Μεταδοτικότητα

• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

• Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Other Requirements

Καθήκοντα θέσης :

• Εκπαιδεύει τους συνεργάτες και τους εργαζομένους της εταιρείας σε θεωρητικό και πρακτικό επίπεδο.

• Επανεκπαιδεύει τους συνεργάτες και τους εργαζομένους της εταιρείας σε νέα προϊόντα και νέες μεθόδους.

• Πραγματοποιεί τακτικές επισκέψεις στα καταστήματα του δικτύου για την παροχή εκπαίδευσης “on the job”.

• Συμμετέχει στη διαδικασία έναρξης λειτουργίας νέων καταστημάτων.

• Συμμετέχει σε εταιρικές εκδηλώσεις, εκθέσεις και παρουσιάσεις, όποτε αυτό κριθεί απαραίτητο.

• Παρακολουθεί τις εξελίξεις στο χώρο του καφέ και της εκπαίδευσης και συμβάλλει στην καινοτομία και στην βελτίωση των διαδικασιών.

Τι προσφέρουμε:

• Εργασία σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης.

• Ολοκληρωμένο πλάνο προγράμματος εκπαίδευσης και επαγγελματικής ανάπτυξης.

• Φιλικό και γεμάτο προκλήσεις περιβάλλον εργασίας.

Παρακαλούμε όπως αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: cv@coffeeisland.com.cy, έως και τις 17/6/2019.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.